fbpx
Здоров'я
Секрет краси: чому взимку волосся січеться і випадає

Зимовий період – це стрес для волосся. Морозне повітря, сильний вітер, перепади температури та вологості сильно впливають на стан шевелюри. Розпускати волосся взимку та ходити без шапки шкідливо для здоров’я локонів. Найбільшу небезпеку становить переохолодження шкіри голови і, як наслідок, волосяних цибулин. Це стає причиною рясного випадіння волосся.

Від холоду кровоносні судини шкіри голови звужуються. Це призводить до порушення кровообігу та погіршення харчування волосяних цибулин. Аби уникнути подальшого переохолодження голови, організм змушений збільшувати шар підшкірної жирової клітковини. Отже, чим частіше ходити без шапки, тим більше організм виділяє жиру, аби зігріти шкіру голови. Чим більше жирний шар, тим гірше кровопостачання коренів волосся.

Головні убори з синтетичних матеріалів – найгірший з можливих варіантів утеплення. Синтетика не дозволяє повітрю циркулювати. На шкірі створюється парниковий ефект. Найкраще обирати шерсть з домішками.

Важливо аби головний убір підходив за розміром. Результат від здавлювання – зведення до мінімуму надходження поживних речовин та крові до волосяних цибулин.

Внаслідок легковажного ставлення до головних уборів – волосся стають ламкими, сухими, тьмяніють, січеться, мають неживий вигляд.

У морозну погоду не користуйтеся шампунями для глибокого очищення. Разом із забрудненням вони повністю змивають з волосся весь захисний шар. Після миття обов’язково нанесіть густий та поживний кондиціонер. Мінімум раз на тиждень робіть живильні та зволожуючі маски для волосся.

Читайте також: УРЯД ЗАТВЕРДИВ ВВЕДЕННЯ 12-РІЧНОЇ ШКОЛИ

Джерело.

 

Related Post