fbpx
Суспільство
Секрети міцного шлюбу: 3 головних принципи щасливого сімейного життя

Використайте ці секрети щоб на довгі роки зберегти щасливий шлюб.

  • Перший принцип: принцип довіри

Щоб будувати з людиною серйозні стосунки, вам потрібно знати і розуміти його цінності, а для цього необхідно будувати довіру та близькість.

Чим більше ви розкажіть про себе і чим більше почуєте про іншу людину, тим сильнішим буде ваш союз. Виняток – це минулі стосунки, про які краще не розповідати.

Основний страх в такому випадку – відкритися. Страх, що партнер завдасть образи, зробить боляче. Але тільки коли ви не боїтеся, що вам завдадуть болю, ви стаєте сильнішими.

Пам’ятайте, що все в наших головах: якщо ти чогось боїшся, воно і трапляється.

Читайте також: СТВОРЕНІ ДЛЯ СІМ’Ї: ЖІНКИ ЦИХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ СТАНУТЬ НАЙКРАЩИМИ ДРУЖИНАМИ

  • Другий принцип: спільні досягнення

Важливо постійно щось робити разом. Все, що завгодно: відпочинок, готування, походи, будь-яка діяльність, яка приносить результат.

Принцип спільних досягнень будується на першому принципі – принципі довіри. Тому що тільки при довірі ви зможете отримати результати, які будуть надихати вас обох.

Ви повинні разом рухатися до визначеної мети, яка буде для обох важливою. Похід до цієї мети “зарядить” вас обох енергією, яка буде підживлювати вас весь час.

  • Третій принцип: спільний ріст

Необхідно постійно спільно рости для досягнення бажаного. Якщо хтось із вас відстає, іншому теж доводиться гальмувати. Стосунки – це постійний ріст.

Необхідно підтримувати себе і партнера, щоб він теж зростав. Не стусанами і докорами, а створюючи благодатну атмосферу для цього.

Є люди, які вибирають партнера за принципом “поживемо – побачимо”: вийде – добре, не вийде – поміняю партнера. Але якщо спочатку входити в спілкування з такими думками, ні про які серйозні стосунки не може бути й мови.

Якщо ви дозволяєте собі хоча б у самих віддалених куточках свідомості можливість відходу від стосунків у разі їх невдалого розвитку – ви спочатку програмуєте це і ставите хрест на майбутньому вашої пари.

Джерело.

Related Post

facebook