fbpx

Секрети приготування смачних грибів

Кухарі не рекомендують подрібнювати гриби на дрібні шматочки. У своїй живильній цінності гриби перевершують багато овочів і фрукти, а по ряду ознак наближаються до продуктів тваринного походження.

Кожен вид грибів має свій смак і спосіб обробки. Деякі гриби можна смажити в свіжому вигляді, інші тільки після відварювання. Але логіка безпеки вимагає, щоб всі гриби, які принесені з лісу, попередньо були відварені.

  • Миття

Гриби – як маленькі губки. Вони легко вбирають вологу і можуть увібрати її чимало в процесі промивання. Шеф-кухарі радять не мити гриби під проточною водою, а протерти їх щіткою і вологою серветкою.

Це працює в тому випадку, якщо ви будете нарізати гриби перед приготуванням. Цілісні капелюшки краще вимити звичайним способом.

  • Варка на повільному вогні

Гриби містять величезну кількість води. Повільне гасіння призведе до того, що гриби перетворяться в водянисту масу.

Готування на середньому вогні допоможе позбавитися від зайвої рідини і надати грибам приємний коричневий колір. Перед тим як знімати з плити, переконайтеся, що вся вода в сковороді випарувалася.

Читайте також: ЯКА ЇЖА РЯТУЄ ВІД СКЛАДОК ЖИРУ НА ЖИВОТІ: РОЗПОВІЛИ ДІЄТОЛОГИ

  • Недолік масла

Гриби люблять все вбирати, в тому числі і весь жир, який ви до них додасте. Без потрібної кількості масла, гриби легко можуть підгоріти та спровокувати пожежу, тому не скупіться на його додавання і ретельно стежте за грибами під час приготування.

  • Недолік місця на сковороді

Готувати так, щоб гриби вивалювалися через край – в корені неправильно. Залишати місце для того, щоб волога ефективно випаровувалася – вірне рішення. Розбийте гриби на декілька заходів і отримаєте безсумнівний плюс в плані смаку.

  • Нарізка

Не варто подрібнювати гриби на дрібні шматочки. Цілком достатньо поділити їх на четвертинки, а маленькі гриби і поготів варто залишити цілими.

  • Зберігання

Гриби небажано зберігати в свіжому вигляді більше доби. Тільки що куплені гриби краще приготувати в той же день, або заготовити про запас, використовуючи технології сушіння, маринування, соління та консервування.

При сушінні грибів з них видаляється до 80% наявної в них води. Залишилася вологи для розвитку шкідливих мiкpoopганізмів недостатньо. При приготуванні натуральних консервів мікрофлору вбиває висока температура, при якій відбувається стерилізація консервів.

При маринуванні життєдіяльність мікроорганізмів пригнічується високою температурою при варінні, а потім дією оцтової кислоти і кухонної солі. При засолюванні грибів відбувається бродіння, в процесі якого цукор переходить в молочну кислоту.

Джерело.

You cannot copy content of this page