fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Селена Гомес лікується в клініці від депресії

Гомес надають допомогу психологічного характеру.

В кінці серпня 24-річна співачка Селена Гомес була змушена перервати свій концертний тур по світу Revival через загострення захворювання червоний вовчак та появи побічних ефектів після лікування у вигляді панічних атак і депресій. Дедалі частіші страхи і пригнічений стан привели поп-зірку в реабілітаційний центр, де зараз вона лікується від депресії.

Селена Гомес вирушила на лікування в клініку в Нешвіллі, штат Теннессі. Весь курс реабілітації розрахований на 60 днів. Зараз зоряна пацієнтка обмежена в контактах із зовнішнім світом, але з часом їй буде надано більше свободи.

Джерело інформації ще раз підкреслив, що Селені Гомес надають допомогу психологічного характеру, яка знадобилася їй через ускладнення вовчака, і додав, що “проблем з наркотиками у співачки немає”.

Нагадаємо, що Гомес в 2014 році вже лікувалася від депресії по ряду причин. Вона розлучилася з колишнім коханим Джастіном Бібером і в цьому ж році їй вперше поставили діагноз “вовчак”.

Читайте також: АМЕРИКАНЦІ ЗНАЙШЛИ КАПСУЛУ ЧАСУ З ПОСЛАННЯМ ВІД ТАЄМНИЧОГО ХЛОПЧИКА

Джерело.

Related Post