fbpx
Breaking News
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Шоу-бізнес
Селена Гомес лікується в клініці від депресії

Гомес надають допомогу психологічного характеру.

В кінці серпня 24-річна співачка Селена Гомес була змушена перервати свій концертний тур по світу Revival через загострення захворювання червоний вовчак та появи побічних ефектів після лікування у вигляді панічних атак і депресій. Дедалі частіші страхи і пригнічений стан привели поп-зірку в реабілітаційний центр, де зараз вона лікується від депресії.

Селена Гомес вирушила на лікування в клініку в Нешвіллі, штат Теннессі. Весь курс реабілітації розрахований на 60 днів. Зараз зоряна пацієнтка обмежена в контактах із зовнішнім світом, але з часом їй буде надано більше свободи.

Джерело інформації ще раз підкреслив, що Селені Гомес надають допомогу психологічного характеру, яка знадобилася їй через ускладнення вовчака, і додав, що “проблем з наркотиками у співачки немає”.

Нагадаємо, що Гомес в 2014 році вже лікувалася від депресії по ряду причин. Вона розлучилася з колишнім коханим Джастіном Бібером і в цьому ж році їй вперше поставили діагноз “вовчак”.

Читайте також: АМЕРИКАНЦІ ЗНАЙШЛИ КАПСУЛУ ЧАСУ З ПОСЛАННЯМ ВІД ТАЄМНИЧОГО ХЛОПЧИКА

Джерело.

Related Post