fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Сестра легендарного футболіста вбита на дорозі

У сім’ї Карлоса Вальдерами сталася трагедія.
Сьогодні стало відомо, що сестра знаменитого в минулому колумбійського футболіста Карлоса Вальдерами загинула в автокатастрофі.

Mundo Deportivo повідомляє, що 43-річна Глорія Марія Вальдеррама була вбита, коли мотоцикл, на якому вона була пасажиром, зіткнувся з іншим транспортним засобом в околиці Бастідас.

Співробітник місцевої поліції Санда Вальехос розповів ЗМІ, що існують суперечливі повідомлення про точний характер аварії. Передбачається, що ДТП була не випадковою, і жінку або водія мотоцикла просто хотіли вбити.

Аварійні служби відправили Глорію Марію в лікарню відразу ж після прибуття на місце події, але там лише оголосили про її смерть.

Читайте також:Футболіст Армстронг і його дружина були вбиті 16-річним сином

Джерело.

Related Post