fbpx
Суспільство
Шахраї в інтернеті: українців попередили про нeбeзпeкy

Найчастіше шахраї, продаючи речі через інтернет, просять оплатити половину ціни заздалегідь, а потім блокують свої сторінки в мережах і зникають без сліду.

Українці все частіше трапляються на виверти шахраїв, коли роблять покупки в інтернеті. Найчастіше, шахраї, продаючи речі через інтернет, просять оплатити половину ціни заздалегідь, а потім блокують свої сторінки в мережах і зникають без сліду.

Анжеліка показує магазин, в якому ще два місяці тому красувалися бажані дитячі ліжка. Виготовляли їх тільки на замовлення.

Термін очікування – два місяці. Оплата – онлайн, на рахунок. Жінка заплатила половину вартості, майже чотири тисячі, проте ліжка так і не отримала.

Продавці більше не виходили на зв’язок. Анжеліка звернулася в поліцію, проте поки безрезультатно. У таку ж пастку потрапила і киянка Ірина. І ще півтори сотні сімей з усієї країни.

Зараз соціальна сторінка компанії заблокована, а у менеджерів вимкнені телефони.

Читайте також: МІНФІН ЗМІНИВ ПРАВИЛА ВИПЛАТ ПЕНСІЙ

Уберегти себе від таких випадків можна, кажуть юристи.

Присівши кошти, потрібно тільки якщо товар повинен прийти протягом доби. Протягом цього періоду банк з ініціативи відправника може повернути гроші, як помилково перераховані.

Якщо платите за товар онлайн, не забувайте вказувати призначення платежу, і подивіться, кому саме перераховуєте гроші. Тоді в разі шахрайства можна буде написати заяву на конкретну особу.

Джерело.

Related Post

facebook