fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Шансів вижити при такому ушкодженні черепа у нього не було ніяких: порушення правил поводження на залізниці часто закінчуються фатально

Фатальною стала спроба пасажира експреса, що зв’язує один із лондонських аеропортів з центром британської столиці, виглянути у вікно під час руху поїзда.

Не встиг чоловік висунути голову, як отримав удар неймовірної сили зустрічним поїздом, пише Sky News.

Медики, які відразу прибули на місце події на вертольоті, констатували смерть пасажира через тяжку травму голови. За їх словами, він помер миттєво. Шансів вижити при такому ушкодженні черепа у нього не було ніяких.

Читайте також: У ІНДІЇ ПОЇЗД НА ШАЛЕНІЙ ШВИДКОСТІ ПРОТАРАНИВ АВТОБУС З ДІТЬМИ (ВІДЕО)

Відомо, що експрес їхав з аеропорту Гатвік до залізничного вокзалу Вікторія в Лондоні. На сайті “Гатвік експрес” уточнюється, що одна з ліній у бік Лондона була деякий час закрита через інцидент. Представник британської транспортної поліції уже заявив, що цей випадок не розглядається як кримінальний.

Місцеві жителі були налякані санавіацією та машинами швидкої допомоги біля станції Вандсворт. Не менше шокувала їх і причина такого скупчення. Раніше тут нічого подібного не траплялося.

Порушення правил поводження на залізниці часто закінчуються фатально.

Джерело.

Related Post