fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Спорт
Шевченко очолив збірну України з футболу
На сьогоднішньому засіданні Виконавчого комітету ФФУ одноголосно проголосували за призначення Шевченка головним тренером збірної України з футболу
Український футболіст  Андрій Шевченко призначений головним тренером збірної України з футболу. Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому Федерації футболу України, яке відбулося сьогодні в Будинку футболу, повідомляється на сайті ФФУ.

Контракт з 39-річним фахівцем буде підписано за схемою “2+2” – на два роки з можливістю пролонгації договору на такий же термін.

На цій посаді українець змінив Михайла Фоменка, який подав у відставку в червні цього року через провальний виступ на чемпіонаті Європи-2016. Під час чемпіонату Шевченко був помічників Фоменка.

У тренерський штаб головної команди країни увійдуть італійці Мауро Тассотті і Андреа Малдера, відомі своєю роботою в структурі італійського Мілана, а також іспанець Рауль Ріанчо, який з 2014 по 2016 рік працював помічником головного тренера в київському “Динамо”.

Related Post