fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Економіка
Ще не “дно”: в Україні впали ціни на нові квартири

Експерти впевнені, що вартість житла в доларах поки що не зростатиме.

Жовтень 2016 року вніс свої корективи на ринок нерухомості Києва і України в цілому. Ннаблюдается не тільки збільшення угод на вторинному ринку нерухомості (вперше за останні роки вторинний ринок обігнав за кількістю угод ринок новобудов), а й падіння вартості нового житла в порівнянні з вереснем цього року.

За останні півроку медіанна ціна на квадратні метри в споруджуваних будинках Києва знизилася на 0,14% (в гривнях). Вторинний ринок також знижує свою вартість квартир (за півроку ціни в столиці знизилися на 3,79%), і це не додає можливості зростання в ціні для нових будинків, зазначають експерти.

“За останні два роки українські аналітики ринку нерухомості кожен квартал кажуть, що настало чергове “дно” вартості квартир, і дешевше вже не буде. Ми, на підставі щоденного моніторингу, припускаємо, що в зв’язку з постійно виникаючими скандальними будівництвами (а якщо вірити депутатам Київради, зараз кожна 10-та забудова тільки в м. Київ незаконна), з зубожінням українського народу і з економічною ситуацією в Україні – не варто найближчим часом очікувати підвищення вартості квадратних метрів (в доларовому еквіваленті) на ринку новобудов, і це підтверджує наша статистика цін”, – пояснюють експерти.

“Не варто найближчим часом очікувати підвищення вартості квадратних метрів в доларовому еквіваленті”,– вважають аналітики.

Середня вартість квадратного метра в новобудовах в жовтні становить:

Київ – 21 970 грн (857 доларів), у вересні вартість була 22 188 грн (855 доларів);

Дніпро – 16 795 грн (655 доларів), у вересні: 17 954 грн (692 долара);

Львів – 16 687 грн (651 долар), у вересні: 16 932 грн (652 долара);

Одеса – 19 700 грн (768 доларів), у вересні: 19 092 грн (735 доларів);

Харків – 14 200 грн (553 долара), у вересні: 14 293 грн (551 долар).

Аналітики також перерахували головні чинники, які викликали зниження вартості нового житла:

 ̶   гостріше стали питання про незаконні забудови багатоповерхових будинків і цілих житлових комплексів у великих містах;

 ̶   в скандальних і неблагонадійних будинках припиняють будівництво, а вкладники і майбутні мешканці не мають гарантій, що роботи будуть відновлені;

 ̶   у багатьох, вже зданих новобудовах, в цьому році з різних причин не змогли підключити опалення.

Нагадаємо, в той же час в Україні дорожчає оренда квартир – з початку року ціни підскочили вже на 25-30%. Як пояснюють фахівці, вартість знімного житла зростає через подорожчання комунальних послуг і попиту з боку студентів і працівників, які їдуть у великі міста.

Читайте також: ДИТИНА ПОМЕРЛА ВІД ГРВІ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Джерело.

Related Post