fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
Що 11 квітня потрібно випити для щастя і для чого треба злегка побити дитину березовим прутиком

У народі свято 11 квітня називали Іван-пустельник, Кирило, День Берези, Марк. Старалися 11 квітня “слухати” берези.

Раніше вірили, що саме 11 квітня березовий сік не тільки особливо смачний, але також має чудодійну силу. Тому зібраним соком знахарі часто лікували хворих. 11 квітня пили березовий сік на щастя. Вірили, що саме береза віддає всю себе людям, а тому допомагає в лікуванні недуг.

Вважалося, якщо злегка вдарити хвору дитину березовим прутиком, то хвороба в ту ж мить зникне. Також якщо в дах будинку встромити 11 квітня гілку берези, то це допоможе захиститися від блискавки.

Березовий сік часто застосовували для лікування шлункових захворювань і очищення крові. Дбайливе і шанобливе ставлення до берези обумовлено Письмом, адже саме під березою Марія з маленьким Ісусом сховалася від негоди.

Народні прикмети на 11 квітня

Сильний дощ і навіть злива – буде хороший урожай вівса

Багато березового соку – прикмета того, що літо дощовим буде

Берізки “опушувалися” рано – чекай сухого літа

Багато лебедів 11 квітня – навесні буде тепло

Сороки гнізда низько в’ють – влітку будуть грози

Хмари 11 квітня біжать із Заходу, не змінюючи своєї форми, а горизонт добре видно – скоро настане погана погода

Хмари вранці скупчилися у вигляді гір – до вечора чекай дощу

Хмари швидко біжать в одну сторону – спека настане найближчим часом

Галки зграями літають – прикмета до того, що дощ піде

Сонце сідає за хмари – дощ буде

Ранній грім – холод настане.

Читайте також: НА ЩО ЗДАТНА ЧАШКА ЧАЮ В ДЕНЬ

Джерело.

Related Post