fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Економіка
Що буде з курсом гривні в Україні: прогноз аналітика

За оцінками “Альпарі”, курс гривні стабілізується, а до кінця тижня курс долара, встановлений НБУ, перебуватиме поблизу позначки 26 гривень.

В Україні минулого тижня долар подорожчав на всіх сегментах валютного ринку на 1,1-2,3%. Як розповідає старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб, причиною такого зростання стала ситуація на світовому ринку – індекс долара DXY оновив максимуми з початку 2003 року. Вже до кінця цього тижня національна валюта, як прогнозує аналітик, стабілізується.

“За нашою оцінкою на цьому тижні гривня стабілізується, а до його кінця офіційний курс долара, встановлений НБУ, буде знаходитися поблизу позначки 26 гривень. До цього ж рівня будуть знижуватися і курси на готівковому ринку”, – прогнозує Вадим Іосуб.

Зазначимо, за тиждень офіційний курс долара США зріс з 25,58 до 26,05 гривні, або на 1,9%. Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, зріс за цей же час на 1,1%.

На думку заступника голови Національного банку України Олега Чурія, на міжбанківський валютний ринок країни на цьому тижні тиснула політична нестабільність. За його словами, подальша дестабілізація політичної ситуації загрожує розгойдуванням курсу гривні та відповідними негативними наслідками для економіки країни.

“В цілому поточний режим курсоутворення можна охарактеризувати як близький до плаваючого, коли курс формується під впливом попиту і пропозиції, а НБУ втручається в хід торгів за допомогою інтервенцій у вигляді аукціонів для згладжування сильних коливань гривні як у бік посилення, так і ослаблення. При цьому на тренди НБУ не впливає, вони формуються під впливом стану поточного рахунку, девальваційних очікувань населення, емісії грошей (у першу чергу, для порятунку вкладників банків, що лопнули), та інших фундаментальних факторів”, – упевнений експерт.

Читайте також: МІТИНГУВАЛЬНИКИ РОЗГРОМИЛИ САЛОН КРАСИ, ПРИЙНЯВШИ ЙОГО ЗА ОФІС МЕДВЕДЧУКА (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post