fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Що чекає українців: курс долара буде лиxoмaнити ще місяць, а ціни на бензин зaмpyть

Після невеликого ослаблення гривня зміцнюється вже третій день. Вчора її середній готівковий курс до долара знизився в продажу з 26,68 грн/$ до 26,38, а в покупці з 26,31 до 26,10.

Експерти кажуть, що в найближчі два місяці курс нацвалюти як в готівковому продажі, так і на міжбанківському ринку буде інтенсивно коливатися вгору-вниз в межах 3% (80 коп./$) в залежності від попиту і пропозиції.

Валюта

Як роз’яснив нам аналітик ГК “Forex club” Андрій Шевчишин, вже більше місяця в Україні надходить валюта під посівну: аграрії продають її на міжбанку і за гривні закуповують паливо, добрива.

“Валюта йде на міжбанк поступово, щоб не обвалити курс, але безперервно – її то більше, то менше. Звідси такі великі коливання курсу – на 30-40 коп. Вгору або вниз щотижня, – говорить Шевчишин. – Валюту викуповують імпортери, перш всього постачальники палива, “Нафтогаз”.

Адже отопсезон ще не закінчився. Так буде тривати ще мінімум місяць, і лише із закінченням посівної долар до початку травня стабілізується в коридорі 25,5-26,75 грн/$”.

Читайте також: ГОДИНА ЗЕМЛІ: КОЛИ І ЧОМУ ПОТРІБНО ВИМИКАТИ СВІТЛО

За прогнозами Шевчишина, євро буде коливатися практично синхронно з доларом, так як між двома головними світовими валютами досягнуто відносна рівновага в діапазоні 1,22-1,23 $/євро. Це означає, що в найближчі 1,5 місяці в Україні готівковий євро буде коштувати в продажу 31,5-33,5 грн/євро.

Економіст Олександр Охріменко додав, що гривню зміцнюють також фінустанови, які активно здають валюту і купують за гривні держоблігації, що стали більш дохідними (до 17% річних), після того як Нацбанк нещодавно підняв ставку рефінансування до 17% річних.

“Але регулятор уже показав, що не допустить зниження курсу нижче 26 грн/$, все значні надлишки пропозиції валюти на міжбанку ($ 20-30 млн) він буде викуповувати, поповнюючи свої резерви. Але і вище 27 грн / $ курсу теж не дадуть піднятися до літа”, – прогнозує Охрименко.

Паливо

Ціни на бензин і дизпаливо поки збережуть стабільність, впевнені експерти паливного ринку, незважаючи на те, що нафта дорожчає, досягнувши $ 66 за барель
(+ $ 4 за тиждень).

“Поки ми не бачимо передумов зростання вартості нафтопродуктів, так як у трейдерів є запас міцності завдяки лютневого і березневого зниження цін на них в світі, а також зміцненню курсу гривні”, – відповів нам директор консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн.

Це означає, що бензин А-95 буде коштувати 28-31 грн/л, а дизпаливо – 26-29 грн/л.

Джерело.

Related Post