fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Лайфхаки
Що не можна робити в душі

Ніхто не забороняє приймати душ, однак деякі дії краще не робити під час водних процедур.

Якщо хочете довше виглядати молодо, то вам потрібно знати, що не можна робити в душі:

Занадто гаряча вода

Гаряча вода впливає на рівень жиру та вологи шкіри, через що вона стає вразливішою до бактерій і появи прищів та запалень. Температура не повинна перевищувати 60 градусів, а найкраще, коли вона становить 35.

Занадто довго

Навіть ідеальна температура не врятує шкіру під пересушення, якщо приймати душ занадто довго. Максимальний час – 10-15 хвилин. Цього достатньо, щоб стати чистим, бадьорим і не змушувати нікого чекати.

Регулярне використання гелів, скрабів та пінок

До складу гелів та різних пахнючих засобів гігієни входять компоненти, які максимально ефективно видаляють жир. Саме це викликає сухість та алергію на шкірі.

Вологі та старі мочалки

Не варто довго використовувати улюблені мочалки та губки, навіть якщо вони у формі гусенят і дуже вам подобаються. Щонайменше раз у місяць їх варто замінювати.

Ретельне обтирання

Рушник обов’язково має бути м’якеньким, а тіло краще промокати ним, а не обтирати.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ ФАТАЛЬНУ ПРИЧИНУ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ

Джерело.

Related Post