fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Що означають розвішані шарфи на деревах: варто знати(фото)

Якщо ти побачив шарф на дереві, не поспішай шукати його власника. Ось що це означає!

У великих містах все частіше можна помітити шарфи і інші теплі речі, розвішані на деревах. Спочатку здається, що це турботливі громадяни знайшли втрачені предмети одягу та причепили їх на чільне місце. Але, підійшовши ближче, біля шарфиків можна помітити невеликі записки.

sharf2

На листочку зазвичай написано наступне:

Я не загубився! Візьми мене з собою, і тобі стане тепліше. Хай у тебе все буде добре!

Виявляється, розвішувати на деревах шарфики для бездомних та малозабезпечених людей – це новий тренд, який поступово завойовує світ!

sharf3

Цей «рух шарфиків» розпочався в 2008 році в місті Сеймур, що в штаті Індіана. З тих пір ідея залишати шарфики і інші теплі речі для бездомних поширилася не тільки в Америці, але і по всій земній кулі!

Засновниця цієї незвичайної традиції, Елізабет Сімонс, розповіла, як їй вперше прийшла в голову така ідея:

Я йшла по парку, дерева якого були прикрашені в’язаними чохлами. Їх зробили місцеві художники для перфомансу під назвою “Одягни дерево”.

І тоді я подумала, а чому б не зробити добру справу і не подарувати теплий одяг не бездушним деревам, а нужденним людям? Я поділилася своєю ідеєю з подружками, і вони мене підтримали. Ми зв’язали кілька шарфиків і розвісили на деревах з записками, що їх можуть брати всі, хто в них має потребу.

Дуже здорово, що в наш цинічний час є багато небайдужих людей, готових справою допомогти своїм ближнім і зовсім незнайомим людям. І якщо тобі сподобалося це «рух шарфиків», розкажи про нього своїм друзям і долучайся сам!

Читайте також: Земляк Зеленського виграв 50 тисяч завдяки жартам про дітей зірок

Джерело.

Related Post