fbpx
Суспільство
Що робити батькам, якщо в дитячому садку дитину б’ють

З синцями і подряпинами повертаються додому діти з одного з дитсадків Києва. Батьки впевнені, що дітей б’є педагог. У його методах виховання буде розбиратися комісія.

“Він просто розповідав – мене Люда покарала, мене Люда била”, – повідомила мати трирічного Тимура Оксана Вітюгова, показавши синці на спині хлопчика.

Жінка розповіла, що вихователька у всьому зізналася і розкаялася, проте зараз педагог все заперечує. “Це не відповідає дійсності, це неправда”, – розповіла вихователька Людмила Мануйлова.

У дитячому садку підтвердили, що Мануйлова зараз на лікарняному. Завідуюча яслами-садком “Діамант” Тетяна Романюк зазначила, що інші батьки педагогом задоволені. Своє розслідування проведе районне управління освіти.

“Буде створено робочу групу з розслідування достовірності фактів, які викладені в зверненні мами”, – заявила голова дошкільного відділу управління освіти Деснянської райдержадміністрації Києва Людмила Рожкова.

Якщо провину педагога доведуть, її можуть оштрафувати, оголосити догану, а, можливо, і звільнять, пояснила юрист Марина Легенька.

“Шанси залучити вихователя хоча б до дисциплінарної відповідальності дуже великі… Після реакції батьків зазвичай така “діяльність” з боку вихователя припиняється”, – повідомила юрист.

Читайте також: ПАРАСЮК НАЗВАВ УМОВУ ЗАВЕРШЕННЯ ВІЙНИ НА ДОНБАСІ

При цьому дитячий психолог Маргарита Перзеке-Яланська рекомендує батькам все одно змінити дитячий сад, щоб не травмувати дитину.

“Це можуть бути заїкання, це може бути тривожність, нічні страхи, страх перед дорослими, невпевненість в собі. Далі у дитини закладається модель поведінки, коли вона вважає насильство над собою нормою”, – пояснила психолог. Тим часом, мати вже підшукує Тимуру новий дитячий садок.

Джерело.

Related Post

facebook