fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Авто
Що робити з нерозмитненими авто з ЄС: рекомендації юриста

Чи можна здати закордонні номери і отримати українські.

“Зараз в Україні ввезено багато нерозмитнених автомобілів з ЄС за так званими схемами: машина оформлена або на фірму, або на приватну особу-нерезидента, який дав українцеві (фактичному власнику, який купив цей автомобіль у іноземців, але не хоче платити мито) довіреність на право користування і розпорядження. Номери, природно, не українські. Я чув, що в центрах реєстрації можна такі номери здати на зберігання і отримати українські, щоб не зупиняла поліція. Наскільки це реально і на які закони посилатися?” – Олександр Пономаренко, м.Івано-Франківськ.

Відповідає Олександр Качура, адвокат компанії “УкрЮрЦентр”:

“Здати на зберігання іноземні номери і отримати українські реально. Керуватися слід абзацом 3 пункту 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 №1388 “Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів” (далі – Порядок). Він передбачає, що транспортні засоби, тимчасово ввезені на митну територію України для власного користування більш ніж на два місяці, підлягають державній реєстрації в сервісних центрах МВС на термін, визначений ДФС. Також встановлено заборону на експлуатацію транспортних засобів, не зареєстрованих (не перереєстрування) в уповноважених органах МВС і без номерних знаків, що відповідають державним стандартам.

Тому відповідно до аб. 1 п. 7 Порядку власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники зобов’язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання або митного оформлення, чи тимчасового ввезення на територію України”.

Читайте також: КАМЕНСЬКИХ ПОРІВНЯЛИ З ПУДЕЛЕМ

Джерело.

Related Post