fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Що треба зробити у болоті 23 квітня, і як сонце цього дня передбачає майбутнє

До 23 квітня сніг починав танути скрізь і перетворювався на брудне місиво, яке не висихало навіть під сонячними променями. Але були в народі спеціальні підбадьорливі прикмети. Наприклад, 23 квітня говорили, що, якщо права нога загрузне раніше, ніж ліва, то це до добра. Також люди говорили: “На Терентія дорога руйнується”; “Кругом бруд — ні проїхати, ні пройти” .

Також була поширена ще одна традиція: люди виходили на вулицю в цей день і уважно дивилися на схід. Якщо сонце оточене маревом, то ця прикмета обіцяє, що рік буде урожайним, і навпаки. Сонце від сходу і до заходу оточене маревом (туманністю), то літо буде хлібородним. Якщо ж 23 квітня димки немає, то люди розуміли, що, швидше за все, доведеться засівати поле заново, переоравши його.

Слов’яни вважали, що схід – це місце, де народжується Сонце, що вважається могутнім світилом, яке дарує життя всьому живому навколо. У язичництві день і ніч наділялися людськими рисами, були вічно ворогуючими братом і сестрою.

Читайте також: Я ВІДМОВИЛАСЯ ВІД СВОЄЇ ДОЧКИ. ПОТІМ Я СПРОБУВАЛА СТАТИ ЇЇ МАМОЮ

Народні прикмети на 23 квітня

Молоді павучки з’явилися – теплі дні скоро настануть

Якщо старі павуки 23 квітня сидять на павутині високо, то вночі можливі заморозки

Сонце світить, і на небі немає жодної хмарини – прикмета до того, що пора вирушати переорювати озиме поле і засівати його яровими. По суті, саме цього знака зазвичай очікували селяни, щоб відправитися на роботу

Якщо ліщина 23 квітня прикрашена пухнастими сережками, то земля більше промерзати не буде

Якщо вранці 23 квітня стоїть туман навпроти сонця, то протягом дня, швидше за все, піде дощ.

Джерело.

Related Post