fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Духовна скарбничка
Що це: жіночі аскези любові і навіщо вони нам? Кожна жінка повинна знати!

Уроки аскези, або аскетизму, допомагають нам стати здоровими духом і тілом, з мудрістю і вдячністю ставитися до власного життя, навколишньої дійсності і всієї світобудови.

Але є особливі жіночі аскези, що роблять здоровими і щасливими не тільки тих, хто їх практикує, але і всіх, хто знаходиться поруч з цими прекрасними жінками.

І якщо чоловічий аскетизм є суворим (голодування, екстремальні походи, крижаний душ і т.д.), то аскези жінок зовсім інші, і виконуються вони з легкістю, любов’ю і радісним прийняттям оточуючих.

 

Аскеза “ЛЮБОВ І МИЛОСЕРДЯ”

Жінкам не потрібно в чомусь обмежувати і переборювати себе. Все, що їм слід робити, так це вчитися любові: – до самих себе, своїм дружинам, батькам, дітям, друзям. І в кінцевому підсумку – до всього світу. Такий стан перманентної любові, на думку древніх ведичних мудреців, є природним для жінки і передається навколишнім у вигляді світлих і добрих почуттів, енергії, оптимізму.

Зрозуміло, в складному сучасному світі досягти такого стану досить складно, однак до цього необхідно постійно прагнути.

Одним з найцінніших жіночих якостей є милосердя. Тому участь у різного роду заходах, покликаних допомагати хворим, знедоленим і бідним, – це дуже важлива жіноча аскеза. Звичайно, виконувати дану місію слід з почуттям жалю і щирим бажанням допомогти, а не з гидливістю.

 

 

 

Аскеза “МИСТЕЦТВО ЇЖІ”

Приготування їжі – ще одна важлива аскеза, що повністю відповідає чисто жіночому прагненню нагодувати голодних.

Відомо, що їжа «запам’ятовує» і передає емоції людини, яка її готувала. Тому жінка повинна вміти володіти своїм настроєм – і тоді всі її кулінарні шедеври принесуть оточуючим тільки благо. Приготовлені з любов’ю страви здатні навіть виліковувати хворих. В іншому випадку їжа може виявитися не просто несмачною, а буквально шкідливою. Вчитися мистецтву приготування їжі можна нескінченно і освоїти, крім рідної, кухні інших народів світу.

Джерело

Related Post