fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Що відбувається з організмом, коли ви мало спите – інфографіка

Відомо, що людський організм вже не може повноцінно працювати після 9 години вечора. Наші тіло і розум потребують відпочинку. Тож нормальної роботи вам необхідно спати щонайменше 8 годин.

Якщо ж ви спите недостатньо, то рано чи пізно відчуєте наступні симптоми:

Виснажується мозок

Мозок потребує відпочинку. Якщо він цього недоотримає, то на наступний день ви будете дратівливим, агресивним та не здатним для повноцінної розумової роботи.

Хронічна втома

Під час недосипання організм не може повноцінно відновитись після робочого дня, тож це може призвести до хронічної втоми.

Інфографіка

Зникає контроль ваги

Науково доведено, що люди, які регулярно недосипають – частіше страждають від зайвої ваги. Адже брак сну організм зазвичай компенсує глюкозою. Також під час сну відновлюється баланс всіх гормонів в організмі, які також мають вплив на вагу людини.

Старіє шкіра

Той же принцип, що й з іншими симптомами. Шкіра регенерує під час сну, якщо ви не досипаєте, то шкіра починає старіти швидше.

Ослаблюється імунітет

Сон сприяє зміцненню імунної системи. Тож недосипаючи ви підвищуєте ризик підчепити якийсь вірус.

Читайте також: “Перша цигарка”: сумна статистика поширення паління серед підлітків

Джерело

Related Post