fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Що відбувається з українською картоплею? Чому ціни на улюблений овоч країни такі високі? Все просто. Читайте, дивіться і дізнавайтеся (ВІДЕО)

Ви бачили сьогоднішні ціни на картоплю? Замислювалися, чому вони такі високі у порівнянні з минулим роком? На українських ринках ціна на бульбу у 2-3 рази більша за торішню. Кілограм картоплі подекуди дорожчий за капусту, моркву, огірки та баклажани.  Чи подешевшає картопля та яких цін очікувати далі – про це говориться у сюжеті телеканалу «1+1».

У середньому кожен з нас з’їдає 6.5 кілограмів картоплі на місяць, а у рік – 136 кг. Це не дивно, бо саме з картоплі ми готуємо безліч страв, її полюбляють смакувати у різному вигляді і дорослі і малі. Смажена, варена, печена, тушена, поєднана з величезною кількістю різноманітних інгредієнтів  – вона основа нашого і буденного, і святкового столу.

Але покупці не звикли до цін, які коливаються від 12-15 гривень на магазинну і до 30-ти за домашню картоплю. Та все це – через неурожай, говорять продавці на ринках.

«Картопля цього року вродила в Україні на половину менше, ніж торік», – пояснює ситуацію продавщиця Катерина на одному з київських ринків.

Українська асоціація виробників картоплі (УАВК) підтвердила, що урожай на овоч у цьому сезоні не найкращий, але й не катастрофічний. Для порівняння – європейський фермер отримав цієї осені 33 тони картоплі з гектара, український – 44 тони.

Справжню причину цінових гойдалок і ажіотаж пояснюють в УАВК банальним бажанням перекупників заробити.

«Та ціна, яку ми бачимо на ринках – це ціна перекупників. Покупець має торгуватися і пояснювати, що картопля коштує дешевше», – сказала Оксана Руженкова, виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі.

Але минулорічних цін у 7.5 гривень ми вже все одно не побачимо. Ймовірно, що надалі ціна на картоплю може вирости ще більше, тож, якщо збираєтеся запастися українською бульбою на зиму – зробити це краще якомога швидше.

За матеріалами відео

Related Post