fbpx
Breaking News
Чоловік після застілля мені урочисто оголосив, що батьківський обов’язок виконав і тепер спокійно йде від мене. Ось так ось. Через 16 років бумеранг повернувся до мене і торoхнув по голові. Як же я тепер жити буду без нього? Адже стільки років так просто з життя не викреслити, – голосила Ліда
У лікарні нас зустрів головний лікар: – Мені дуже шкода, але у неї були тpaвми неcумісні з жuттям. Під час oпеpації сеpце не витpимало. Я не хотів вірити в те, що говорить лікар. У мене полилися сльози, в гpyдях розpивалося сеpце і стало дуже важко дихати. Я побіг по коридору, забігаючи в кожну палату в надії побачити маму. Я кликав її… але вона не відгукувалася
-Ти не думай, що ми дурки сільські, ми в банківських справах теж дещо розуміємо. Договір складемо, квартирку свою в заставу нам віддаси. Та й велика в тебе зарплата, швидко розрахуєшся! – заявила сестра. – Я дивуюся все більше і більше
Буквально через кілька днів після свого шістнадцятиріччя, моя сестра стала мамою двійнят, хлопчика і дівчинки. Мiша влаштувався на роботу. Все у них начебто налагодилося. Коли моїм племінникам було півроку, Настя сказала, що знову чекає дитину. Міша на це нічого не сказав, тільки плечима знизив, а я був в трансі, так як з двома дітлахами важко, а з трьома маленькими я взагалі не уявляв як справлятися
У четвертий раз завaгiтніти вдалося дивом, допомогли молитви і поїздки до святих місць. Але тільки рубeць від кесaрeвих розтuнів був дуже, дуже тонкий. Трохи більше міліметра відділяло ненаpoдженy дитинy від зовнішнього світу. Лікарі бuли на сполох і наполягали на опeрації. Наталя лише стискала зуби і молилася. – «Кажуть, що якщо шов розірветься, всього кілька хвилин на порятунок матері» – пошепки, вночі пояснювала вона мені
Україна
Що відбувається з українською картоплею? Чому ціни на улюблений овоч країни такі високі? Все просто. Читайте, дивіться і дізнавайтеся (ВІДЕО)

Ви бачили сьогоднішні ціни на картоплю? Замислювалися, чому вони такі високі у порівнянні з минулим роком? На українських ринках ціна на бульбу у 2-3 рази більша за торішню. Кілограм картоплі подекуди дорожчий за капусту, моркву, огірки та баклажани.  Чи подешевшає картопля та яких цін очікувати далі – про це говориться у сюжеті телеканалу «1+1».

У середньому кожен з нас з’їдає 6.5 кілограмів картоплі на місяць, а у рік – 136 кг. Це не дивно, бо саме з картоплі ми готуємо безліч страв, її полюбляють смакувати у різному вигляді і дорослі і малі. Смажена, варена, печена, тушена, поєднана з величезною кількістю різноманітних інгредієнтів  – вона основа нашого і буденного, і святкового столу.

Але покупці не звикли до цін, які коливаються від 12-15 гривень на магазинну і до 30-ти за домашню картоплю. Та все це – через неурожай, говорять продавці на ринках.

«Картопля цього року вродила в Україні на половину менше, ніж торік», – пояснює ситуацію продавщиця Катерина на одному з київських ринків.

Українська асоціація виробників картоплі (УАВК) підтвердила, що урожай на овоч у цьому сезоні не найкращий, але й не катастрофічний. Для порівняння – європейський фермер отримав цієї осені 33 тони картоплі з гектара, український – 44 тони.

Справжню причину цінових гойдалок і ажіотаж пояснюють в УАВК банальним бажанням перекупників заробити.

«Та ціна, яку ми бачимо на ринках – це ціна перекупників. Покупець має торгуватися і пояснювати, що картопля коштує дешевше», – сказала Оксана Руженкова, виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі.

Але минулорічних цін у 7.5 гривень ми вже все одно не побачимо. Ймовірно, що надалі ціна на картоплю може вирости ще більше, тож, якщо збираєтеся запастися українською бульбою на зиму – зробити це краще якомога швидше.

За матеріалами відео

Related Post