fbpx
Лайфхаки
Що відштовхує чоловіків на першому побаченні?

“По-перше, куріння. Чоловікам не подобаються жінки, які палять. – каже психолог. – Всім відомо, як куріння впливає на організм людини. Чи може подобатися жінка, яка свідомо повільно сама себе вбиває? Звісно, ні. Чи можна таку жінку сприймати як серйозну потенційну кандидатуру на роль продовжувачки роду. Безумовно, ні.

Друге – балакучість. І хоч фінські вчені довели, що саме надмірна балакучість робить жіночий організм стійкішим до стресів і навіть продовжує життя, не варто на першому ж побаченні засипати партнера рекордною кількістю інформації за рекордно короткий час.”

Чоловіки за своєю природою зовсім інші. В добу представники сильної статі використовують від двох до чотирьох тисяч слів, жінки ж без зайвих зусиль вимовляють від семи і більше тисяч слів. Жінки в розмові зазвичай ведуть кілька ліній: починають про одне, переходять на інше, завершують розмову зовсім про інше, ніж починали. Чоловіки навпаки – говорять конкретно, без зайвих непотрібних слів, без прикрашання, без перебільшень, без додаткових коментарів.

“Наступне, що відштовхне чоловіка, – неохайність в одязі, як, зрештою, і надмірна зацикленість на зовнішньому вигляді. – продовжує Стасюк. – Для чоловіка важливо, щоб жінка була чиста, доглянута, акуратна, не обов’язково обвішувати себе всяким непотребом, краще вдягнутися просто, легко, з відчуттям стилю.”

Читайте також: ДЕ ЧОЛОВІКИ НАЙЧАСТІШЕ ЗРАДЖУЮТЬ?

Джерело.

Related Post