fbpx
Україна
«Що ви за люди? Звідки стільки ненависті, навіщо ганьбити своє місто, свою країну?»

Керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе назвала покидьками молодиків, які зняли на відео глузування з патрульної поліцейської у Дніпрі.

«Кілька покидьків (інших слів у мене немає) замість того, щоб допомогти їй — підтримати, запропонувати воду, викликати швидку — направляють на неї телефон та знущаються з неї», — написала Деканоідзе у Facebook.

Керівник Нацполіції зазначила, що патрульний поліцейський втратила свідомість від перевтоми після важкої робочої зміни. Деканоідзе зізналася, що її переповнює злість, образа і розчарування, коли вона бачить подібне ставлення до людини.

«Що ви за люди? Звідки стільки ненависті, навіщо ганьбити своє місто, свою країну? Навіщо ганьбити усіх, хто поряд з вами? Європа починається не з безвізового режиму, а з уміння бути людяними один до одного!», — написала Хатія Деканоідзе.

Нагадаємо, у Дніпрі розшукують кривдників патрульної поліцейської, які замість надати дівчині допомогу, знімали на відео глузування над нею. На записаних молодиками кадрах дівчина у формі перебуває у нездоровому стані, не розуміє, що з нею відбувається. Перед цим патрульна знепритомніла і впала на вулиці.

Відео молодики виклали у Мережу із підписом, що поліцейська — під наркотиками. Це вже спростували лікарі. Експертиза не виявила у крові ані слідів наркотиків, ані алкоголю. Зараз патрульна у лікарні в стані середньої важкості.

Медики проводять обстеження, щоб встановити діагноз. У поліції кажуть, що 24-річна патрульна раніше проходила лікування через загострення хвороби серцево-судинної системи.

Читайте також:Цьому варто повчитися: хлопчик кожен день носив до школи 2 обіди

Джерело.

Related Post

facebook