fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Щоб у домi завжди були грошi, зробіть так

 

Працюєте важко й багато, а грошi нiби не хочуть йти у хату чи не затримуються у нiй?

У таких випадках лiтнi люди радять прислухатися до народних прикмет. А ну ж допоможе?

Пiд килимок бiля вхiдних дверей покладiть три новенькi 50-копiйчанi монети або три металевi гривнi цифрою донизу. Вони будуть приваблювати у сiм’ю грошi.

Покладiть такi ж монети у нижнє вiддiлення холодильника (не в морозильник!) – тодi вам нiколи не бракуватиме грошей на їжу. Також покладiть монети у хлiбницю, шафу з одягом. Стежте, щоб вони не вкрилися плiснявою. Якщо таке станеться, замiнiть їх новими, блискучими монетами.

Заховайте дрiбнi монети у кутах кiмнат, пiд батареями, шафами, диваном. Недарма ж давнє народне прислiв’я каже: “Грошi йдуть до грошей”.

Читайте також: Чоловік пропрацював в школі 17 років, не вміючи читати і писати: неймовірна історія

Джерело.

 

Related Post