fbpx
Суспільство
Шість секретів, як виглядати привабливіше в очах оточуючих

Існують кілька науково доведених способів виглядати привабливіше та харизматичніше для оточуючих. І ці прийоми не пов’язані з зовнішніми даними.

Зазвичай, красивими вважають людей із симетричним обличчям та виразними очима. Але насправді привабливість людини не завжди залежить від біології, пише Business Insider.

Компанія друзів

Дослідники з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго Дрю Уолкер і Едвард Вул дійшли висновку, що в компанії друзів або в будь-якому іншому колективі людина виглядає привабливішою, ніж поодинці. Феномен, який називають “ефект чірлідера”, полягає в тому, що, коли людина дивиться на певну групу людей, вона оцінює її як єдине ціле, а не як декілька окремих суб’єктів.

Довгі гуляння

Група американських учених визначила, що романтичне спілкування в барах і ресторанах краще відкладати до часу закриття закладу. Саме в цей час ви виглядаєте більш привабливо в очах протилежної статі.

Посмішка

Коли людина бачить перед собою красиве обличчя, у неї активізується одна ділянка мозку – медіальна орбітофронтальна кора. Дослідження британських психологів підтвердило, що, коли ми бачимо посмішку, то активність цієї ділянки мозку посилюється ще більше.

Червоний колір

Кілька окремих експериментів показали, що чоловіків приваблюють жінки, які носять одяг червоного кольору.

Тон голосу

Дослідники визначили, що більш привабливим в очах чоловіків сприймається високий жіночий голос, він свідчить про витончену фігуру жінки.

А от привабливіший для жінок звучить глибокий, низький чоловічий голос, у якому чути дихання.

Почуттям гумору

Психолог Ерік Бресслер з Державного коледжу Уестфілд запевняє, що жінкам подобаються чоловіки, які здатні їх розвеселити, а чоловікам симпатизують жінки, які сміються над їхніми жартами.

Читайте також: Робила вправи під час вагітності та через місяць після пологів виглядає, як модель (фото, відео)

Джерело

Related Post

facebook