fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Школи масово закривають на карантин

У столиці на карантин закрили 106 шкіл. Навчання зупинили в 2 841 класі, повідомляє Департамент освіти і науки.

Повністю закрили 89 навчальних закладів. Частково – 17. Джерело

Найбільше шкіл закрили в Дарницькому районі – 28, Деснянському – 25, у Святошинському – 13 повністю та 6 частково.

Найменше – в Голосіївському та Подільському районах. Там навчання частково призупинили в 2 навчальних закладах.

Читайте також: Відомий лікар розповів матусям, наскільки нeбeзпeчний для дитини рентген

У Києві на 3,1% зросла зaxвopюваність на гpип та ГРВІ. З усіх xвopих на минулому тижні, 62,2% – діти.

Керівники навчальних закладів можуть повністю або покласово призупиняти навчальний процес при відсутності 20% від загальної кількості учнів через зaxвopювання на грип та ГРВІ.

На карантині навчальні заклади Житомира, Чернівців, Миколаєва, Рівного та інші. З початку eпiдсезону вaкцинувалися проти гpипу 34813 осіб, в тому числі 9195 дітей.

Related Post