fbpx
Україна
Школярка зібрала 1304 грамів срібла для військових

Вінничанка 11-річна Луїза Милованова зібрала 1304 грамів срібла і 4600 гривень на виготовлення орденів “Народний герой України” для бійців АТО. Про розповів батько дівчинки 44-річний Артур Милованов.

“У зону АТО пішло служити багато наших знайомих. Усією сім’єю збирали для них необхідні речі і продукти. Пакували сухі борщі. Луїза ходила зі мною в госпіталь. Носила медикаменти. У дев’ять років побачила важкі рани, перев’язані кінцівки і каліцтва військових. Після того загорілася бажанням їм допомагати. Почала збирати гроші і срібло на ордени”, – говорить Артур Милованов.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БАНКИ ВВЕДУТЬ ДОДАТКОВІ КОМІСІЇ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ КАРТОК

Срібні вироби присилали люди з усієї України, в тому числі з окупованих територій.

“Жителі окупованого Сходу відкрито допомагати бояться. Якось прислали дочці срібло із запискою. Підписалися людьми, які не хочуть себе називати, але вірять у її справу”, – каже Милованов.

Луїза Милованова навчається у художній школі. Для бійців розмальовує патріотичними малюнками гільзи. Залучила до цього заняття однокласників – учнів 6-д класу школи №6 у Вінниці.

“Люди з різних країн світу, які допомагають нашим бійцям, хочуть мати щось на пам’ять. Для цього, розфарбовані донькою гільзи були направлені в США, Францію, Іспанію. Їх беруть не як сувенір, а як пам’ятку про події в Україні. Цього разу наш волонтер Юрій Гира привіз гільзи із Авдіївської фронтової зони. Школярі їх розфарбують, а ми передамо бійцям на Схід”

Нагадаємо, що вінницький патрульний 28-річний Євген Орленко віддав свій автомобіль “Альфа Ромео” землякам на передову. Ключі поліцейський віддав другу дитинства – бійцю полку “АЗОВ” вінничанину Сергію.

728359_4_w_1000

728359_3_w_1000

Джерело.

Related Post