fbpx
Breaking News
Тепер, коли я навчилася готувати такий смачний хліб в мультиварці, моя сім’я називає мене справжньою чарівницею. Cпрoбуйте i ви!
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Суспільство
Шоколад по-новому: в Україні ввели жopcткi вимоги до солодощів

Якщо продукт не буде відповідати нормам, він не зможе називатися “шоколадом”.

З 1 січня 2018 року в Україні починають діяти нові вимоги до виробів з какао і шоколаду, які будуть обов’язковими для всіх виробників.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Європейські вимоги поширюються на всі види шоколадних виробів.

Читайте також: З ДОМАШНЬОГО “ПOЛOНY” ВРЯТУВАЛИ ДВОРІЧНУ ДІВЧИНКУ

“У темному шоколаді обов’язково повинно бути не менше 35% какао-продуктів в перерахунку на суху речовину. У молочному – більше 25% і не менше 14% молочних продуктів.

Білий шоколад повинен містити не менше 20% какао-масла і більше 14% молочних продуктів. Таким же чином чітко прописані вимоги і до шоколадних цукерок, і до інших продуктів з використанням шоколаду”, – цитує Трофімцеву прес-служба Мінагропроду.

Заборонено додавання ароматизаторів в ці продукти.

Якщо продукт не буде відповідати вимогам, він не зможе називатися “шоколадом” або “шоколадним”, тільки “солодким батончиком” або “глазурованої цукеркою”.

Для виробників, рецептури яких затверджені, до 1 липня 2019 року діятиме перехідний період.

Джерело.

Related Post