fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
Синоптики обіцяють українцям грози та дощі

Вдень температура повітря в країні підніметься до 30 градусів тепла, але в деяких областях очікуються опади.

У п’ятницю, 9 червня, в Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер північний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +13 … +15 градусів, удень +23 … +25 градусів, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході мінлива хмарність, без опадів, вітер північний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +6 … +12 градусів, удень +21 … +26 градусів.

На півночі мінлива хмарність, без опадів, вітер північний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +9 … +16 градусів, удень +20 … +26 градусів.

У центрі мінлива хмарність, вночі місцями короткочасний дощ, гроза, вдень без опадів, вітер північний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +9 … +16 градусів, удень +21 … +27 градусів.

На сході мінлива хмарність, короткочасний дощ, місцями грози, вдень подекуди град, вітер західний, 5-10 м/с, вдень подекуди шквали 15-20 м/с. Температура повітря вночі +13 … +18 градусів, удень +24 … +30 градусів.

На півдні мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, гроза, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +12 … +18 градусів, удень +22 … +30 градусів.

Читайте також:

Джерело

Related Post