fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Україна
Синоптики обіцяють українцям тепло до +26

2 травня в Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +5…+7 градусів, удень +18…+20 градусів, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході – мінлива хмарність, місцями невеликий дощ. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2…+7 градусів, на ґрунті місцями заморозки 0…-3 градуси, удень +15…+20 градусів.

У Карпатах невеликий дощ, температура повітря вночі +3…+8 градусів, удень +10…+15 градусів.

На півночі мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +4…+9 градусів, удень +16…+21 градус.

У центральних областях мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +5…+12 градусів, удень +21…+26 градусів.

На сході мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с, температура повітря вночі +7…+12 градусів, удень +21…+26 градусів.

У південних областях мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +8…+13 градусів, удень +21…+26 градусів.

Читайте також: СЬОГОДНІ УКРАЇНЦЯМ ПІДНЯЛИ МІНІМАЛЬНІ ПЕНСІЇ І ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ: СКІЛЬКИ ТЕПЕР ОТРИМУВАТИМЕМО

Джерело.

Related Post