fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Події
Скандал на Львівщині: учительку звинувачують у побитті учнів

На Львівщині із заявою до поліції на викладача української мови звернулися батьки двох учнів. Вони звинувачують педагога у побиті дітей. Та поки вини педагога ще не довели і слідство триває, жінка і далі вчить дітей.

За словами 12-річних учнів, вчителька української мови не лише била їх головою об парти, а й частенько кулаками по голові.

Наталя Цибух, яку звинувачують у рукоприкладстві, спершу категорично відмовилася говорити, а потім таки розповіла свою версію. За її словами, учнів вона не била, а просто вимагала від них виконання завдання.

У дирекції школи не приховують, це вже третя скарга на педагога. Перша була рік тому. Тоді за стусани старенька вчителька просила вибачення у всього класу.

Коли ситуація повторилася, батьки вирішили не чекати чергових вибачень, а просто написали заяву в поліцію, аби вирішити усе дієвіше.

Втім, як традиційно трапляється у таких ситуаціях, частина батьків вчительку захищає. Мама однокласника скривджених хлопців запевняє – насправді це діти довели вчителя до непедагогічного вчинку. Мовляв, група підлітків тероризує весь клас.

Заступник директора усе це називає звичайними шкільними витівками, і претензій до хлопців немає. Натомість, вчитель таки перегнула палку, визнають у школі. І додають, що Наталя Цибух – хороший педагог.

Наталія Цибух на час слідства продовжує викладати у школі. Там твердять, що по своєму відреагували на побиття дітей.

На цей випадок ми були змушені відреагувати . Ми розслідували цю справу і дали догану цій вчительці,
– розповіла начальник відділу освіти Пустомитівського району Мирослава Лісна.

А ще у вчительки забрали години викладання у конфліктному класі. Втім батьки вимагають більшого – звільнити педагога.

Читайте також: Суд заарештував банду грабіжників, затриману після перестрілки в Княжичах

Джерело

Related Post