fbpx
Політика
Скандал навколо каналу «112 Україна»: всі подробиці

Втікач Онищенко заявив про зірвану угоду, яку всі заперечують

Ховається від українських правоохоронців в Лондоні народний депутат України Олександр Онищенко заявив, що президент Петро Порошенко нібито намагався через нього купити телеканал «112 Україна» і у нього є якась листування з нардепом з БПП Сергієм Березенком та інвестиційним банкіром, засновником інвестиційної групи ICU Макаром Пасенюком про деталі майбутньої угоди.

Пасенюк цю інформацію спростував і назвав заяви Онищенка «дурістю і брехнею». За його словами, в травні 2015 року його кілька разів зустрічався з Онищенком з ініціативи останнього, оскільки той планував в своїх інтересах купити телеканал «112 Україна», однак на зустрічі з власником і продавцем каналу Андрієм Подщіпковим з’ясувалося, що той передумав продавати актив.

Інвестиційний банкір уточнив, що Онищенко спочатку мав намір придбати телеканал на власну новостворену компанію і звертався з проханням допомогти в структуруванні потенційної угоди.

Депутат Березенко також заявив, що не вів ніяких переговорів по угоду про покупку телеканалу. В Адміністрації президента теж спростували слова Онищенко.

У свою чергу сам телеканал «112 Україна» виступив із заявою про тиск в контексті історії навколо його купівлі-продажу, а також підкреслює, що залишається незалежним і об’єктивним джерелом інформації.

«Для забезпечення гарантій редакційної незалежності власник телеканалу Андрій Подщіпков дистанціювався від впливу на інформаційну політику «112 Україна» і передав свої корпоративні права в управління менеджменту телеканалу «112 Україна». Протягом останніх двох років на канал надходили пропозиції з придбання телеканалу від багатьох представників бізнесу і політичних сил країни, але жоден з можливих варіантів угоди не було досягнуто, предмет всіх переговорів є комерційною таємницею телеканалу», – йдеться в заяві.

Сьогодні ж в ЗМІ з’явилася інформація, що власник телеканалу «112 Україна» Андрій Подщіпков попросив політичного притулку за кордоном.

Читайте також: «Справа Онищенка»: усі 10 затриманих під арештом

Джерело

Related Post

facebook