fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
Скандал навколо каналу “112 Україна”: всі подробиці

Втікач Онищенко заявив про зірвану угоду, яку всі заперечують

Ховається від українських правоохоронців в Лондоні народний депутат України Олександр Онищенко заявив, що президент Петро Порошенко нібито намагався через нього купити телеканал “112 Україна” і у нього є якась листування з нардепом з БПП Сергієм Березенком та інвестиційним банкіром, засновником інвестиційної групи ICU Макаром Пасенюком про деталі майбутньої угоди.

Пасенюк цю інформацію спростував і назвав заяви Онищенка “дурістю і брехнею”. За його словами, в травні 2015 року його кілька разів зустрічався з Онищенком з ініціативи останнього, оскільки той планував в своїх інтересах купити телеканал “112 Україна”, однак на зустрічі з власником і продавцем каналу Андрієм Подщіпковим з’ясувалося, що той передумав продавати актив.

Інвестиційний банкір уточнив, що Онищенко спочатку мав намір придбати телеканал на власну новостворену компанію і звертався з проханням допомогти в структуруванні потенційної угоди.

Депутат Березенко також заявив, що не вів ніяких переговорів по угоду про покупку телеканалу. В Адміністрації президента теж спростували слова Онищенко.

У свою чергу сам телеканал “112 Україна” виступив із заявою про тиск в контексті історії навколо його купівлі-продажу, а також підкреслює, що залишається незалежним і об’єктивним джерелом інформації.

“Для забезпечення гарантій редакційної незалежності власник телеканалу Андрій Подщіпков дистанціювався від впливу на інформаційну політику “112 Україна” і передав свої корпоративні права в управління менеджменту телеканалу “112 Україна”. Протягом останніх двох років на канал надходили пропозиції з придбання телеканалу від багатьох представників бізнесу і політичних сил країни, але жоден з можливих варіантів угоди не було досягнуто, предмет всіх переговорів є комерційною таємницею телеканалу”, – йдеться в заяві.

Сьогодні ж в ЗМІ з’явилася інформація, що власник телеканалу “112 Україна” Андрій Подщіпков попросив політичного притулку за кордоном.

Читайте також: «Справа Онищенка»: усі 10 затриманих під арештом

Джерело

Related Post