Шоу-бізнес
Скандал у королівському палаці: принц Вільям проти стосунків брата Гаррі з актрисою Меган Маркл

Незважаючи на те, що Вільям завжди готовий підтримати брата, йому дуже важливо берегти приватне життя сім’ї.

У королівському палаці з’явився перший противник новоспеченої пари 32-річного принца Гаррі та зірки серіалу «Форс-мажорів» 35-річної Меган Маркл. І це рідний брат Гаррі, 34-річний принц Вільям.

Як повідомило джерело з оточення сім’ї виданню Daily Mail, герцог Кембриджський дуже незадоволений поведінкою свого брата. Місяць тому Гаррі підтвердив, що зустрічається з Меган і у них все серйозно. А минулого тижня молодший спадкоємець престолу публічно звернувся до представників преси з проханням «залишити Меган в спокої»: з тих пір, як Маркл стала зустрічатися з королівською особою, папараці буквально не дають їй проходу.

Повідомляється, що Вільям і Гаррі живуть практично поруч, на території Кенсінгтонгского палацу, крім того вони працюють в одному кабінеті і разом відвідують центр благодійного фонду. Незважаючи на те, що Вільям завжди готовий підтримати брата, йому дуже важливо берегти приватне життя сім’ї. До того ж герцог не схвалює поведінки Гаррі на публіці, наприклад, як той відкрито демонструє браслет, точну копію якого носить Маркл. Пара обмінялася однаковими прикрасами в знак любові.

Звісно, Вільяма можна зрозуміти. Скільки сил у нього пішло на боротьбу з жовтою пресою. У 2012 році його дружину, 34-річну Кейт Міддлтон, підстерегли на яхті під час засмаги топлес. Фото оголеної герцогині моментально потрапило на обкладинки французьких таблоїдів і спровокувало бурхливий скандал при королівському дворі.

prynts-vilyam

Читайте також: ТРУП У СМІТНИКУ: ВБИВЦЮ ЗНАЙДЕНО

Джерело.

Related Post

facebook