fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Скандал з мишею і суші: київський супермаркет не визнає проблему

Співробітники одного зі столичних гіпермаркетів, де покупці зафіксували на відео, як миша залізла на готові суші, не визнають проблем з гризунами, передає Обозреватель.

“Ми зрозуміли, що була проведена дезінфекція, але все одно миші є”, – передав автор відео розмову з адміністратором магазину.

Читайте також: Кого Українці готові обрати президентом: результати опитування

Відзначається, що після виниклого скандалу, персонал супермаркету прибрав згадувані роли з холодильника. Ситуацію ніхто зі співробітників не коментує.

Запит журналістів з цього приводу поки залишився без відповіді.

Related Post