fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Скандаліст Парасюк задекларував годинник за 8 тисяч грн, які йому “приніс Святий Миколай”

З заощаджень у нардепа – 6 тисяч доларів готівкою, а також одна 1293 грн і 5 тисяч доларів у банку.

Позафракційний народний депутат України Володимир Парасюк задекларував годинник, які йому “приніс Святий Миколай”. Відповідну інформацію політик вказав у своїй електронної декларації на сайті НАЗК.

Згідно з декларацією, 19 грудня 2015 року нардеп отримав в подарунок годинник Samsung Gear s2 вартістю 7999 грн.

“Годинник. Подарунок. P.s. приніс Святий Миколай. Але точно сказати не можу, тому що я спав”, – описав майно Парасюк.

Також 9 липня 2015 року парламентарій отримав в подарунок телефон Apple iPhone 6s. Крім того, він задекларував планшет Apple iPad Air 2.

Згідно з документом, Парасюк не володіє ніяким нерухомим майном.

У власності його матері Оксани Парасюк є будинок площею 95,3 кв. м в с. Папірня Львівської області і двома земельними ділянками площею 3000 і 3500 кв. м в тому ж населеному пункті.

Там же у бабусі Парасюка Марії Калитовської є будинок площею 66 кв. м і дві земельні ділянки площею 2500 кв.м і 4685 кв.м відповідно.

Парасюк, згідно з декларацією, користується автомобілем Skoda SuperB 2011 року випуску, власником якого є третя особа.

У 2015 році нардеп отримав 75 586 грн зарплати за основним місцем роботи, 165 140 грн компенсації за оренду житла. Крім того, він отримав 80 559 грн коштів, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень.

Мати Парасюка отримала 990 тисяч грн доходу від заняття підприємницькою діяльністю. Батько – 65 тисяч грн доходу від відчуження рухомого майна.

На рахунку в “ПриватБанку” Парасюк зберігає 5044 долара і 1293 грн. Ще 6 тисяч доларів він зберігає готівкою.

Читайте також: ПОЖЕЖА НА РИНКУ ПЕТАРД В ІНДІЇ ЗНИЩИЛА 200 МАГАЗИНІВ І 40 МАШИН

Джерело.

 

Related Post