Суспільство
Скандальна бджілка розповіла, як приманила одруженого футболіста з дітьми

23-річну екс-протеже Григорія Лепса — Аліну Гросу вважають новим символом російського шоу-бізнесу.

Хтось називає дівчину «cилiконової лялькою», хтось звинувачує в копіюванні музичного стилю Елджея та приписує їй романи з продюсерами.

Читайте також: КОХАНА КЛИЧКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З ІНШИМ: СТАЛО ВІДОМО, ХТО ВІН

Відповідаючи на питання про своє особисте життя, в інтерв’ю співачка вперше розповіла про роман із зіркою світового футболу — форвардом Аргентинської збірної Маркосом Рохо. Їхні спільні фотографії кілька років тому в ЗМІ з’являлися.

«Я познайомилася з Маркосом, коли він грав у московському «Спартаку» — я зайшла в бар, де він сидів зі своїм агентом і пив пиво. Я відразу піймала на собі його погляд, ми познайомилися, а потім почали зустрічатися.

Сиділи в ресторанах, гуляли, а я, так як мало що розуміла в футболі, якийсь час навіть не знала, хто він. Для мене це був просто звичайний симпатичний хлопець, іноземець. Якось раз нас побачив мій друг і «Аліна, а ти знаєш хто він? Це ж Маркос Рохо».

Я погуглила і з подивом виявила, що Маркос одружений. Потім побачила на його руці татуювання з жіночим ім’ям — як виявилося пізніше, це було ім’я його дочки, яка у нього народилася буквально за три дні до нашого знайомства.

При цьому він весь час повторював, що я — його «only one love» і все таке. Коли я запитала в лоб про дружину і дітей, єдине, що він сказав — «Як ти дізналася?».

Звичайно ж, для мене це був крах всього. Спочатку мені було шкода себе, а потім його дружину, яка нічого не знала. Звичайно, наші відносини припинилися».

Джерело.

Related Post

facebook