fbpx
Суспільство
Свекруха: «Сьогодні ваша квартира дістається моїй донечці, я їй подарунок на день народження зробила, а ви давайте на знімну»

Сказати що у мого чоловіка чудова рідня? Ну не знаю, навіть сам Андрій – мій чоловік визнавався як-то:

– Ніколи у мене нормальним відносин не було ні з матір’ю, ні з сестрою. Мама ніколи мені навіть цукерок в дитинстві не купувала, хоча в той же час Лідочка – сестра – наминали їх за обидві щоки.

Ну хіба любляча мати може таке дозволити? Мені здається немає. Ось таке ставлення до Андрія у них збереглося до цих пір, вони вважають, що навіть зараз, через стільки років Андрій повинен їм.

15 вересня Андрій заради пристойності подзвонив вранці своєї сестри Ліди і привітав її з днем ​​народження, а після говорить:

– Навіть дзвонити так не хотілося, але треба було, а то ж мати відразу почне. Та й Ліді мої поздоровлення взагалі не потрібні, угу-калу в трубку тільки так і все. Ех що за сім’я, – зітхнув Андрій.

Мені довелося теж приєднатися до привітань, але якби я знала, що свекруха з Лідою прийдуть особисто до нас, я б цього робити звичайно не стала.

Читайте також: ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ: ОВНІВ ЧЕКАЄ НЕПРОСТИЙ ДЕНЬ, А СТРІЛЬЦЯМ НЕ ВІДВОЛІКАТИСЯ ВІД РОБОТИ

Тоді була субота, у нас з чоловіком були свої справи, ми тільки почали виходити з квартири, як з ліфта вийшли до нас – Кароліна Вікторівна – моя свекруха, разом з Лідою.

Вирази облич у них задоволені, радісні, правда у свекрухи вони миттю змінилося, як тільки вони побачили нас.

– А ви куди це зібралися, ми тільки до вас, а ви на вихід, давайте домовляйтеся – каже вона

– Справи у нас – сухо відповів Андрій

– Які ще справи? У тебе зараз зовсім інші справи повинні бути, які набагато важливіші будуть – з незадоволеним виразом говорить свекруха

– І які ж?

– А такі, що сьогодні ваша квартира дістається моїй донечці, я їй подарунок на день народження зробила, а ви давайте на знімну як небудь перебирайтеся .. Та й до речі, документи треба з’їздити переоформити.

Тут Ліда підійшла до мене і простягла руку, мабуть побажала взяти в’язку ключів відразу собі.

Треба пояснити один момент – житло було повністю наше з чоловіком і до свекрухи воно не мало ніякого стосунку, і чому вже вона так захотіла, я пояснити не в силах.

– Що що? Я може не розчув? А з чого я свою квартиру повинен сестрі віддавати? Та ще й від тебе це подарунок, що відбувається то?

– Ти так не хвилюйся. Ти ж рідня нам як ніяк, тому поділися. Лідочке моєї 20 років як ніяк виповнилося, так що май совість. Дівчинці треба самостійно і окремо жити, звільняйте квартиру.

– Я радий за вас з Лідочкою, тільки ви мене звичайно вибачте, але чому б тобі, мамо, не зняти своєї дочки знімне житло, до чого нас кудись переселяти?

Свекруха почала чинити опір, що щось доводити про сім’ю і повагу.

– Стоп – сказала я – скільки можна? Я зараз поліцію викличу якщо ви не підете від нас, зрозуміло? – заявила я свекрухи з донькою.

– А що сталося? Давай викликай, може вони вам речі допоможуть винести.

– А то, що ця квартира до вас ніяким боком не відноситься, так що будь ласка сідайте назад в ліфт і їдьте звідси – ввічливо сказала я.

Але вони і слухати нічого не бажали. У підсумку я змушена була дійсно викликати поліцію, свекрухи виписали штраф, а вона і тут вирішила схитрувати, заявивши:

– Ось на синок, оплачуй, твоя дружина адже це зробила.

Правда Андрій миттю це повернув своїй матері, після чого вони тільки пішли. Вже не знаю чи надовго, та й що це взагалі було таке.

Джерело.

Related Post

facebook