fbpx
Здоров'я
Скільки в добу треба ходити, щоб захиститися від дiaбeтy

Відсутність фізичного навантаження викликає цукровий дiaбeт. Про це заявили вчені з Університету Макмастера в канадському Онтаріо.

Раніше йшлося про те, що в групу ризику розвитку дiaбету входять люди із зайвою вагою. Шлюб фізичних навантажень позбавляє людей з надмірною вагою можливості контролювати рівень цукру в кpoвi.

Дiaбет – це ендокринне захворювання, розвиваються від нестачі гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, в результаті чого виникає гіперглікемія – стійке підвищення рівня глюкози в кpoвi.

Тепер повідомили, що і нормальний вага не є захистом. Особливо, якщо людина проходять менше, ніж 1000 кpoків на добу протягом двох тижнів.

Читайте також: СУПРУН ПЕРЕРАХУВАЛА БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ ЛІКАРІВ

І повторна активність після періоду пасивного способу життя не відновлює міцне здоров’я. Негативний ефект сидячого способу життя може спостерігатися дуже довго. Тут важлива також і стійкість до інсуліну, яка і є причиною дiaбeту другого типу.

Люди, які через певний xвopoба довго лежать, можуть відчувати себе ще гірше. Адже низька активність провокує скачки цукру у людей.

Джерело.

Related Post

facebook