fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Скільки жителів Криму вирішили виробити українські закордоні паспорти: неочікувані дані

Для чималої кількості жителів окупованого Криму український паспорт є значно ближчим, аніж документ з двоголовим орлом. Відтак і закордонний паспорт, в тому числі біометричний, вони хочуть мати від України, а не країни-агресора. Особливо з наближенням безвізового режиму з країнами ЄС.

За даними групи “Інформаційний спротив” з посиланням на дані Державної міграційної служби, за 2014-2015 роки понад 57 тисяч жителів окупованого Криму виробили українські закордонні паспорти.

26140 біометричних закордонних паспортів;
18622 небіометричних закордонних паспортів;
5304 біометричних документів для виїзду за кордон дітей до 16 років;
7075 небіометричних документіви для виїзду за кордоном дітей до 16 років

Зазначається, що в це число входять і вимушені переселенці. Однак значна частина – це постійні жителі окупованого півострова.

Не є секретом, що жителі окупованого Криму, в тому числі ті, хто радісного закликав Путіна, вже давно занадилися робити українські біометричні закордонні паспорти. Ну, не хочуть вони милуватися красотами російського Уралу і “Золотого кільця”, хоч убий,
– підсумував дані координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук

Читайте також: Посол ЄС привітав українців з безвізом: опубліковане відео

Джерело

Related Post