fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Авто
Скільки коштує “мажорний” номерний знак на машину: дізнатися ціну тепер можна онлайн

На сайті Головного сервісного центру МВС став працювати новий онлайн сервіс, використовуючи який можна легко вычеслить вартість номерного знака з бажаної комбінацією цифр: http://hsc.gov.ua/vartist-nomeriv/.

Нагадаємо, увійшло в силу постанова Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 № 663, згідно з яким перелік платних номерних знаків розширюється.

Тепер більше номерів доступні для замовлення громадянами.

Варто врахувати, що цією послугою можуть скористатися лише власники легкових автомобілів.

Читайте також: Долар і ціни: чи подешевшають продукти до осені

Онлайн-сервіс гранично простий у використанні: номерні знаки поділені за 8 категоріями і громадянин має можливість зробити сортування від найдешевших знаків до найдорожчих і навпаки.

Всі платні номерні знаки повинні складатися з чотирьох цифр, які складаються з наступних комбінацій:

1. Комбінації чотирьох однакових цифр – коштуватиме 30 тис. грн;

2. Послідовні комбінації від 0001 до 0009 – за це доведеться викласти 30 тис. грн;

3. Три однакові цифри підряд (наприклад, 0777) – будуть коштувати господареві автомобіля 10 тис. грн;

4. Дві послідовні пари однакових цифр (наприклад, 1122) – так само 10 тис. грн;

5. Комбінації 0123 і 1234 – 10 тис. грн;

6. Комбінації, які починаються з двох нулів, в яких наступні цифри неоднакові (наприклад, 0032) – становлятся дешевше, віддати необхідно 8 тис. грн;

7. Три однакові цифри не підряд (наприклад, 7077) – 4 тис. грн;

8. Комбінації, де однакові: перша та третя цифра, друга і четверта цифра; перша і остання цифра, друга і третя цифра (наприклад, 1221; 1212) – 4 тис. грн.

До цього можливість автовлюбителей офіційно підібрати номерний знак з необхідної їм комбінацією цифр була обмежена.

Зазначеною постановою нарешті нормативно закріпилися ринкові ціни на такі номерні знаки, а також чіткий механізм отримання клієнтами даної послуги.

Related Post