fbpx
Breaking News
7 смepтeльнo небезпечних предметів, якими ми користуємося щодня!
Нас чекає новий хіт від головної “попи” країни: настя Каменських розповіла про нову запальну пісню і коли її представить.
Ось такі чудові солодкі повітряні пончики ми готуємо разом з донечками. Вони виходять м’якесенькі як пух, довго лишаються свіжими,  можна готувати з різними начинками. Ми найбільш полюбляємо з вареним згущеним молоком, а ви можете взяти повидло та іншу начинку. рецепт надійний і перевірений!
Дуже смачний рецепт салату з печерицями порадила мені кума. Всі інгредієнти, окрім грибів, білого кольору. Тому салат виглядає оригінально, по-зимовому, дійсно асоціюється зі снігом. Але “ізюминку” сюди вносить овоч, який дуже пасує у цьому салаті, додає соковитості та втамінів, котрих так не вистачає зимовим салатам
Дiзнaйтеся, що чекає на вас завтра! Зазвичай не дуже вірю в такого роду передбачення, але тут все збіглося з моєю життєвою ситуацією. Навіть не знаю, як вийшло так точно! Дякую!
Здоров'я
Скільки мандаринів можна з’їдати за день без шкoди для здоров’я

В мережі активно поширюється обговорюють про те, що не можна з’їдати понад 4 мандарини на день. Виявилось, що це не так. Джерело

  • 4 мандарини на день

Обмеження в 4 мандарини на день немає ніяких наукових підстав. ВООЗ, як і різні національні організації, рекомендує їсти в день не менше п’яти порцій фруктів і овочів.

Лише іноді зустрічаються обмеження: наприклад, в рекомендаціях для американців йдеться про дві чашки фруктів на день (і про 2,5 для овочів).

І хоча раціон повинен бути різноманітним, відхилення від цієї рекомендації протягом декількох днів не повинні завдати серйозної шкоди здоров’ю.

Домогтися передозування конкретних вітамінів або інших речовин, вживаючи мандарини, неймовірно складно.

Наприклад, потрібно з’їсти 7,5 кілограмів за раз, щоб вжити небезпечну дозу вітаміну C. На щастя, в мандаринах є клітковина (хоч і не так багато), яка сприяє почуттю насичення, і з’їсти їх в занадто великій кількості важко.

Однак в деяких випадках все ж краще не вживати мандарини. Це стосується людей з алергією, лікарі у всіх подібних випадках рекомендують уникати алергенів.

В мандаринах зовсім не багато вітаміну С, їхня позиція – десь в нижній частині рейтингу продуктів – між динею і цвітною капустою.

Читайте також: Що має знати людина, яка викликає швидку допомогу. Як правильно викликати

  • Мандарини викликають алергію

Також в статті йшлось про те, що зловживання мандаринами може викликати алергію. Насправді таким чином не можна отримати алергію.

Але іноді, якщо людина їсть багато якихось продуктів, можуть виникнути симптоми, схожі на алергічні. Одне з пояснень – харчова нестерпність, яка залежить саме від дози.

  • Детоксикація мандаринами

В тексті йшлось, що мандарини можуть покращити імунітет та мають детоксну дію. Але у цих тверджень немає наукового підґрунтя.

Детоксикація за допомогою їжі неможлива. Здоровій людині вона і не потрібна: її печінка і нирки самостійно справляються із захистом організму.

Підвищити імунітет за допомогою продуктів теж не можна (як і за допомогою ліків у в цілому здорових людей).

Related Post