fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Україна
Скільки нам дозволять відпочити у Новорічні свята? Кабмін вирішив всіх здивувати.

Уряд затвердив новий графік вихідних і переносів святкових днів.

Кабінет міністрів України затвердив новий графік вихідних для українців на Новий рік 2020 і Різдво.

Тепер в новорічні свята всі жителі України, у яких 5-денний робочий тиждень з вихідними в суботу та неділю, зможуть довше відпочивати.

Так як 1 січня 2020 року припадає на саму середину тижня, а саме на середу, то було вирішено понеділок (30 грудня) і вівторок (31 грудня) теж зробити вихідними, правда, з перенесенням робочих днів на інші.

Графік перенесення такий:

робочий день з понеділка 30 грудня переноситься на суботу 21 грудня;

а робочий день з вівторка 31 грудня переноситься на суботу 28 грудня.

Таким чином, на Новий рік 2020 українці відпочиватимуть 4 дні поспіль: з неділі 29 грудня 2019 року по середу 1 січня 2020 року.

2 січня 2020 року – робочий день.

Незважаючи на те, що новорічні вихідні доведеться відпрацьовувати в попередні суботи, все ж вони вважаються передсвятковими, а тому це будуть короткі робочі дні – вони будуть вкорочені на 1 годину.

На Різдво ситуація буде аналогічна.

Читайте також: ЗАКОН ПРО ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО. ОТРИМАТИ ЗМОЖУТЬ ТРИ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН. В ПИТАННІ З РОСІЄЮ І ГРОМАДЯНСТВОМ БУДЕ ЗАПОБІЖНИК.

Різдво 7 січня припадає на вівторок. А тому Кабінет міністрів України запропонував і 6 січня (понеділок) теж зробити вихідним. Але його теж доведеться відпрацювати.

Так, перенесення робочого дня з 6 січня буде на суботу 11 січня. Проте, все одно українці і на Різдво теж будуть відпочивати 4 дні поспіль: з суботи 4 січня по вівторок 7 січня.

А ось в середу 8 січня всі вийдуть на роботу.

Джерело: 

Related Post