fbpx
Breaking News
Нас чекає новий хіт від головної “попи” країни: настя Каменських розповіла про нову запальну пісню і коли її представить.
Ось такі чудові солодкі повітряні пончики ми готуємо разом з донечками. Вони виходять м’якесенькі як пух, довго лишаються свіжими,  можна готувати з різними начинками. Ми найбільш полюбляємо з вареним згущеним молоком, а ви можете взяти повидло та іншу начинку. рецепт надійний і перевірений!
Дуже смачний рецепт салату з печерицями порадила мені кума. Всі інгредієнти, окрім грибів, білого кольору. Тому салат виглядає оригінально, по-зимовому, дійсно асоціюється зі снігом. Але “ізюминку” сюди вносить овоч, який дуже пасує у цьому салаті, додає соковитості та втамінів, котрих так не вистачає зимовим салатам
Дiзнaйтеся, що чекає на вас завтра! Зазвичай не дуже вірю в такого роду передбачення, але тут все збіглося з моєю життєвою ситуацією. Навіть не знаю, як вийшло так точно! Дякую!
Я вступила до коледжу, а бабусі не стало через кілька місяців. Вона пoмeрла у мене на очах. Я нiколи не забуду цей обпaлюючий жaх безвиході. І я залишилася одна. Я не могла їсти, пuти, спати. За пару тижнів втратила 8 кг. Втратила інтерес до життя. Потім, мабуть, Бог мене нагородив
Економіка
Скільки отримають педагоги: зарплати українських вчителів залежатимуть від кількості дітей у класі

До 2020 року в Україні можуть розраховувати заробітні плати вчителів по-новому. Так, зарплата вчителя буде безпосередньо залежати від кількості учнів у закладі.

Таким чином уряд прагне позбутись ситуації, коли школам, в яких навчається багато дітей, видають на забезпечення освітнього процесу менше грошей, ніж потрібно. Джерело

Так, 27 листопада уряд перерозподілив 171,1 мільйонів гривень на зарплати для вчителів і направив 326 млн гривень на дофінансування медичної субвенції, насамперед – на виплату заборгованості по заробітній платі лікарів.

У Кабміні наголосили, що роблять все можливе для того, аби запобігти місцевій владі накопичувати такі борги в майбутньому.

Читайте також: 4 грудня – яке свято та чого не можна робити. Іменини, заборони та прикмети

“Ситуацію, коли через неефективний розподіл державних субвенцій місцевими властями вчителі і лікарі не отримують заробітну плату, вважаю неприйнятним.

Тому в 2020 році почне працювати принцип “гроші ходять за школярем”. Це означає, що кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів.

Відповідно не буде ситуацій, коли розраховується менше ніж насправді кількість учнів, а вчитель недоотримує чесно зароблені гроші”, – прокоментував рішення прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Варто нагадати, що нова редакція закону “Про освіту” передбачає підвищення посадового окладу педагогічного працівника до трьох мінімальних заробітних плат до 2023 року поетапно.

Одна мінімальна зарплата зараз – 3723 гривні. Наразі оклад педагога залежить від категорії.

Related Post