fbpx
Україна
Скільки ще буде снігу і коли потеплішає: прогноз погоди в Україні на тиждень

Українці цієї зими надивилися на сніг, але погода продовжує випробовувати нас на міцність – і опадами, і морозом.

Днями країну накрила штормовий циклон , і в багатьох регіонах з надією дивляться на градусник, чекаючи потепління. Джерело

У суботу, 26 січня по всій Україні очікуються опади у вигляді снігу, а також дощу (на півдні).

Температура повітря вдень, згідно з повідомленнями Укргідрометцентру, складе – в західних і північних областях в середньому від -4 до -1 градуса, в центрі країни від -2 до 0, в східних областях від -1 до +2, і на півдні від +2 до +10 (на південному березі Криму).

Вночі холодніше за все буде в північних областях – до -14 градусів морозу.

У неділю, 27 січня знову має похолодати. У західних та північних регіонах вдень від -5 до -2 градусів, в центральних областях від -6 до -3, у східних від -1 до +4, на півдні від 0 до +8.

По всій країні сніг, місцями з дощем.

У понеділок, 28 січня снігу варто чекати в західних і центральних областях, в інших частинах України буде ясно, без опадів.

Читайте також: Сьогодні день Єрмила та Стратоніка 26 січня: що обов’язково потрібно зробити

У західних областях вдень від -3 до +2 градусів, на півночі від -7 до -4, в центрі і на сході від -3 до -1 градуса, і в південній частині України від +1 до +6.

У вівторок, 29 січня мокрий сніг очікується всюди, крім Криму, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областей.

Вдень на заході та півночі країни від +1 до +3 градусів, в центральних областях від +3 до +6, на сході від -2 до +4 градусів, і на півдні від +7 до +13.

У середу, 30 січня сніг з дощем очікується в центральних, північних регіонах і місцями на півдні (в Одеській, Миколаївській областях), на решті частини України без опадів.

У західних та північних областях вдень від +1 до +3 градусів, в центрі від +3 до +6, в східних областях від +1 до +4, на півдні від +7 до +13 градусів.

Related Post