fbpx
Breaking News
Лідія не хотіла доглядати чоловіка, який потрапив в aварiю. Вона більше не отримувала дорогих подарунків, до яких так звикла, і через деякий час покинула його. І лuше чеpез рік, чоловік дізнaвся, як її пoкарaла дoля
Наші бабусі регулярно використовували для волосся цей природній інгредієнт і мали ох які коси! Звичайно, і екологія, і харчування наше, і вода зараз не ті, тим паче допомога волоссю за бабусиними рецептами точно буде корисною. Отже, беремо в аптеці кору дуба…
Зaвдяки цьoму копiйчаному засoбу мої кімнатні рослини не тiльки зaхищені від хвoроб і шкiдників, а й почали квітнути та мають неймовірний запах. Cпрoбуйте! Ви будeте врaжені рeзультaтом!
Гуляючи в парку з донечкою, ми випадково почули, як одна бабуся розповідала казку своїй внучці. Дослухавши її до кінця, я була шoкoвана, адже такої правдивої історії ми дітям не розповідаємо, а шкода
Японський тортик всього з 3-х інгредієнтів! Спокусливо м’який і ніжний, дуже простий. Я спробувала зробити – родині сподобалося! Тепер він в моїй колекції :)
Україна
Скільки силовиків з Криму зрадили Україну в рік анексії: Турчинов озвучив приголомшливі цифри

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив, скільки співробітників силових структур Криму перейшли на бік окупанта у рік анексії Росією півострова.

Про це він заявив у п’ятницю під час презентації другого видання книги “Добробати. Історія подвигу батальйонів, які врятували країну”.

“З 13 тисяч військовослужбовців Збройних сил України не зрадили присязі – 3900. Серед співробітників Служби безпеки України 99% зрадили. Серед співробітників Міністерства внутрішніх справ, представлених у Криму, – 99% зрадили. В таких умовах ми починали з вами боротьбу”, – визнав Турчинов.

За словами Турчинова, до початку 2014 року Збройні сили України могли протиставити агресору лише дві батальонно-тактичні групи.

Читайте також: ДЕ ВІДПОЧИТИ НА УКРАЇНСЬКУ ЗАРПЛАТУ

Джерело.

Related Post