fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Скільки ж вихідних отримають українці на 8 березня та Великдень: справжні канікули

В 2019 році на відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня українському народові виділили три дні.

Оскільки це офіційне свято припадає на п’ятницю, то вихідними будуть дні з 8 по 10 березня. Джерело

При цьому в березні для трудящих з п’ятидневкою робочих буднів буде 20 з 31-го дня. А також – 11 вихідних днів. Стільки вихідних передбачено ст. 73 Кзпп.

Чергові “бонусні” вихідні нас очікують у квітні. В Уряді пропонують перенести робочий день 30 квітня на 11 травня. Така перестановка дасть можливість українцям відпочивати 5 днів поспіль.

Так як Пасха припадає на неділю, 28 квітня, то понеділок, 29 квітня, також оголошується вихідним. А вівторок, 30 квітня, Кабмін рекомендує перенести на суботу, 11 травня.

В такому випадку, у зв’язку зі святкуванням Дня праці і Великодня відпочити можна буде з 27 квітня по 1 травня включно.

Читайте також: Українським пенсіонерам дадуть перед виборами за 2,4 тисячі гривень

Нагадаємо, що школярі з нетерпінням чекають на весняні канікули. Міністерство освіти радить відпустити дітей на відпочинок з 25 березня по 7 квітня 2019 року, проте графік шкільних канікул встановлює кожен навчальний заклад самостійно у відповідності з Законом України про освіту.

Зауважимо, що кожен триместр триватиме близько 4-6 тижнів, після чого будуть тижневі канікули. Виняток становитимуть лише новорічні (2 тижні) та літні (3 місяці) канікули.

Зазвичай весняні канікули тривають тиждень, але в залежності від школи строк відпочинку може відрізнятися за тривалістю, однак у цілому, до вимог Міносвіти, кількість канікулярних днів має бути збережено.

За рекомендаціями Міносвіти, в 2019 році весняні канікули починаються 25 березня і триватимуть тиждень, до 31 березня.

Проте кожен навчальний заклад може самостійно встановлювати дати канікул, тому діти в різних населених пунктах і різних школах можуть піти на відпочинок в різний час. Щодо дат канікул, також можуть враховувати карантин, свята і все таке.

Related Post