fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Скільки зірки заробляють в інтернеті – цифри вражають

Топові зірки заробляють великі гроші на рекламних постах, що розміщують на своїх особистих сторінках в соціальних мережах.

Економічне видання The Economist оприлюднило статистику їхніх заробітків.

Лише завдяки публікаціям відомих акторів, співаків, спортсменів тощо рекламні кампанії отримують активну взаємодію з аудиторією, яку не може забезпечити звичайна реклама.

Найбільше можна заробити на YouTube-відео. Середня вартість однієї публікації з рекламою на «зірковому» каналі становить близько 300 тисяч доларів. Пост на сторінці в Facebook може принести понад 187 тисяч доларів.

А одне фото або відео в Instagram і Snapchat буде коштувати по 150 тисяч доларів, і 60 тисяч – за твіт в Twitter.

Читайте також: ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА РОСІЙСЬКОГО ХАКЕРА, ПРИЧЕТНОГО ДО АТАК НА США

Джерело.

Related Post