fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Україна
Скоро бабине літо! – обіцяють метеорологи. За їх прогнозами чекати недовго – потепліє наступного тижня

Метеорологи розповіли, коли чекати сонячне “бабине літо”

Вчора, 17-го вересня, якщо говорити мовою метеорологів, у столиці скінчилося  метеорологічне літо і розпочалася метеорологічна осінь, повідомляє  Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

Цьогорічне літо  розпочалося 13 травня і загалом тривало 127 днів, тобто більше чотирьох місяців. Загалом за літо було 23 спекотних дні з температурою, вищою за +30°С.

І ось сьогодні вранці  температура повітря у Києві опустилась нижче +10°С і день, як і прогнозував  Український гідрометцентр, видався досить прохолодним і вітряним, подекуди з дощем.

Цитата: “За даними спостережень метеостанції обсерваторії останнім літнім днем було 17 вересня, коли середньодобова температура перевищувала +15°С. 18 числа середньодобова температура буде нижчою за цю величину, отже до Києва прийшла метеорологічна осінь”.

Але тут же повідомляється, що після різкого  похолодання вже наступного тижня киян очікує потепління, яке називають “бабиним літом”. Те, якого всі ми сьогодні так почали чекати!

До речі, метеорологи зазначають, що найдовше літо було в 2012 році – воно тривало 166 днів.

Джерело

Related Post