fbpx
Breaking News
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
– Ми з твоїм батьком любили один одного, одружитися збиралися, а потім вона приїхала, і твій батько кинув мене, заради неї. А я дитину чекала від нього, а потім втратила, через переживання. А твоєму батькові хоч би що, він просто сказав, – Вибач! Так я, якщо хочеш знати, все життя чекала слушної нагоди, щоб коли прийде час вдaрити, якомога бoлючіше, шкода от тільки, твій батько не дожив, але нічого нехай мати стрaждає
Шоу-бізнес
Скоро в сім’ї Дяді Жори буде поповнення, цікаві подробиці

Зовсім скоро сім’я шоумена, продюсера, резидента “Comedy Club Ukraine” Дяді Жори побільшає, вони чекають на третю дитину.

Подружжя довго тримали в таємниці новину про поповнення в сім’ї, і лише на останніх місяцях пара стала ділитися фотографіями з різних куточків світу .

“За час вагітності у нас вже було чотири поїздки. Ми розуміємо, що подорожувати небажано, але коханій відмовити не можу!”, — говорить Дядя Жора.

У Наталії і Вадима Мічковських вже підростає двоє дочок Уляна і Устина.

А на питання, кого ж чекає пара, хлопчика чи дівчинку, подружжя відповіли: “Нехай це буде інтригою, але ім’я ми вже вибрали!”.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ З’ЯВИЛАСЯ НА ВЕЧІРЦІ З ЗАГАДКОВИМ ЧОЛОВІКОМ

Джерело.

Related Post