fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
Скрипка прокоментував скандал навколо його фрази про гетто

Український музикант, лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка вважає, що скандал навколо його висловлювання про гетто для нездатних вивчити українську мову був зрежисований іншими людьми і спрямований на розкол українського суспільства.

В інтерв’ю виданню LIGA.net він зазначив, що ця ситуація показала неспроможність держави і її байдужість до проблем.

“Люди, які придумали і зрежисували цей скандал хотіли в черговий раз розколоти наше суспільство. Але виявилося, ця дискусія була потрібна Україні. Про це свідчить її божевільний розголос. Вважаю, що наша держава повинна надати українцям більше можливостей освоїти рідну мову. Але, якщо частина громадян не здатна її вивчити, то вони самі себе прирікають на асоціальну перспективу”, – сказав музикант.

“На превеликий жаль, я став мішенню потужної пропагандистської зброї сусідньої держави, яке також успішно використовувала нашу п’яту колону. З боку нашої держави – традиційна недбалість і байдужість до своїх громадян і проблем”, – додав Скрипка.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання “Українська правда” опублікувало цитати з інтерв’ю лідера “ВВ”, яке він давав під час “Зимової школи журналістики”. Особливий резонанс викликали висловлювання Олега Скрипки щодо тих, хто не здатний вивчити українську мову.

Читайте також: ЧОМУ ЖУЙКА, КЕТЧУП І ФУАГРА: ЗАБОРОНЕНІ В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ

“Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз “дебілізм”. Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з проблемами, на волонтерських засадах будемо співати їм “Володимирський централ”, – так процитувала “Українська правда” висловлювання музиканта.

Джерело.

Related Post