Шоу-бізнес
Слава з “НеАнгелів” прокоментувала чутки про можливе розлучення з чоловіком

У програмі “Зірковий шлях”, солістка групи “НеАнгели” Слава Камінська прокоментувала свої слова про складні стосунки з чоловіком Едгаром.

“Знаєте, всі дівчата іноді можуть посумувати, можуть не посумувати. Але в житті кожної дівчини, жінки була якась ситуація, яка шкрябала зсередини і її потрібно було випустити, виговоритися”, – розповіла співачка.

Слава додала, що не збирається ставити крапку у стосунках з батьком своїх дітей і сподівається, що все налагодиться найближчим часом.

Раніше проблеми в стосунках прокоментував сам Едгар Камінський. Так, за його словами, на їх відносини зі Славою впливає насичений графік роботи.

Читайте також: ДОЧКА МЕЛАДЗЕ ВІДГУЛЯЛА ШИКАРНЕ ВЕСІЛЛЯ В МАРОККО (ФОТО)

“Просто у мене повно роботи, у неї повно роботи. Ми якось менше бачимося і спілкуємося. Звичайно, це впливає на сімейні відносини”, – зізнався Едгар. Але він закликав всіх не вірити чуткам і запевнив, що все буде в порядку: “Фанати, не переживайте. Все буде добре”.

Співачка розповіла, що пара входить в “зону турбулентності” і перевіряє відносини на міцність, а їхній шлюб знаходиться під загрозою.

Джерело.

Related Post

facebook